Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Agency for regional development 'Volyn'
ГОЛОВНА СТАТУТ ПРОЕКТИ ЛІНКИ КОНТАКТИ
ENGLISH
ЛУЦЬК ІНВЕСТИЦІЙНИЙ - місто престижу і розвитку
Фірма ІТС

     2001


Вплив макроекономічних умов та регіональної політики на розвиток сільського господарства та підприємництва в сільській місцевості - обмін досвідом

     Агентство Регіонального розвитку "Волинь" у 2001 році в рамках партнерства реалізовувало проект "Вплив макроекономічних умов та регіональної політики на розвиток сільського господарства та підприємництва в сільській місцевості - обмін досвідом", що реалізовувався в рамках ініціативи Польсько-Американсько-Української співпраці (PAUCI). У втіленні проекту АРР "Волинь" співпрацювало з польським Дорадчим товариством та Союзом українців в Ольштині. Основним завданням програми було сприяння вивченню досвіду Польщі стосовно процесу адаптації сільського господарства до умов ринкової економіки та розвитку підприємництва на селі.
     В рамках проекту відбувся комплекс навчальних заходів, котрі відбулись у червні цього року. Група волинян у складі 40 осіб здобували знання та обмінювалися досвідом з польськими фермерами щодо обробки землі та рослин, годівлі худоби, отримували консультації, що стосуються функціонування сільгоспринків, переробки виробленої продукції. А що надзвичайно важливо - отримували знання у сфері економічного господарювання. Ще один навчальний семінар проходив протягом 9 - 22 вересня. У ньому ще 40 волинських господарників отримали знання щодо сільськогосподарської політики держави, проблеми виховання підприємців в країнах Центральної та Західної Європи.
     Протягом 29 вересня - 5 жовтня 2001 року відбувся навчально-бізнесовий візит представників українських господарств, органів місцевого самоврядування, науки та закладів, що обслуговують сільське господарство в Старе Поле (Польща). Група з 12 чоловік на чолі з начальником Головного управління сільського господарства і продовольства облдержадміністрації Вадимом Науменком протягом семи днів вивчали та обмінювалися досвідом реформування сільського господарства, відвідали Міжнародний агро-промисловий ярмарок POLAGRA-2001 ознайомилися з роботою Познанської сільськогосподарської біржі, відвідали заклади переробки сільськогосподарської продукції, мали зустріч з представниками керівництва Вармінсько-Мазурського воєводства, Вармінсько-Мазурської аграрної палати і Союзу українців у Польщі. Крім того, в рамках роботи, на ярмарку POLAGRA-2001 відбулися робочі зустрічі з представниками міністерств сільського господарства Польщі та України.
     Програма дала змогу волинським аграріям набути нових знань, ознайомитися з технологіями і методами роботи у сільському господарстві. Одночасно реалізація проекту дозволила нашим фермерам широко використовувати отримані знання і досвід у своїй діяльності. Поряд з цим, навчальна програма дала можливість вивчити умови в яких би міг розвиватися бізнес в сільському середовищі. Проект "Вплив макроекономічних умов та регіональної політики на розвиток сільського господарства та підприємництва в сільській місцевості - обмін досвідом", це перш за все додатковий стимул для розвитку добросусідських відносин між Польщею та Україною. Поряд з цим, використання досвіду Польщі, дало можливість перейняти умови праці, здобутки науки і техніки розвинутих країн Заходу, оскільки в свій час наші сусіди навчилися жити і працювати саме там.
головна | статут | проекти | лінки | контакти | english

Українська банерна мережа

Якщо у Вас виникли якісь питання, пропозиції, побажання,
звертайтеся до
веб-майстра