Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Agency for regional development 'Volyn'
ГОЛОВНА СТАТУТ ПРОЕКТИ ЛІНКИ КОНТАКТИ
ENGLISH
ЛУЦЬК ІНВЕСТИЦІЙНИЙ - місто престижу і розвитку
Фірма ІТС

     2003


Луцьк інвестиційний-2003

     Враховуючи сучасні тенденції до інтеграції світового господарства, усвідомлюючи важливість налагодження тісних зовнішньоекономічних та міжрегіональних зв'язків, розуміючи, що успішність бізнесу залежить значною мірою від можливості залучення необхідних фінансових ресурсів та налагодження ефективних відносин з надійними діловими партнерами, Центром Муніципальних Реформ "Луцьк-1432", Агенцією соціального аналізу "Соціум-ХХІ" спільно з Інформаційно-аналітичним центром "Луцьк", за сприяння Агентства регіонального розвитку "Волинь" було сформовано promotion-пакет "Луцьк інвестиційний", куди входять:

               1. Буклет-довідник "Луцьк інвестиційний"
               2. CD-диск "Луцьк інвестиційний".
               3. Інтернет-сайт
www.invest.lutsk.ua

     Метою даного проекту є налагодження зовнішньоекономічних та міжрегіональних зв'язків та, як наслідок, залучення інвестицій в економіку міста Луцька.
     Перше видання зазначених носіїв (від 5000 довідників та 1000 CD-дисків) безкоштовно розповсюджується серед фірм міста Луцька, Волинської області, на території України та за кордоном.
     Рекламно-інформаційні носії "Луцьк інвестиційний" поширюються через мережу торгово-промислових палат та агентств регіонального розвитку, серед посольств та торгово-економічних представництв різних країн, на виставках та бізнес-форумах, за допомогою владних структур. Саме таке розповсюдження забезпечує максимально високий ступінь охоплення цільової аудиторії.
     Проект орієнтований на усіх прогресивних бізнесменів, підприємців, керівників фірм, установ, організацій, на тих, хто не лише мріє про успіх власного бізнесу, а й реально працює у цьому напрямку.
     Безумовно, підприємствам-виробникам "Луцьк інвестиційний" дає змогу розширити ринок збуту своєї продукції, налагодити тісні контакти із постачальниками, посередниками та потенційними інвесторами.
     Для неурядових організацій особливо важливим є налагодження зв'язків та обмін досвідом, а для засобів масової інформації "Луцьк інвестиційний" - вірний крок до формування власного іміджу, питання престижу та можливість підвищити власний рейтинг.
     Важливість налагодження ділових контактів із представниками бізнес-кіл інших областей та регіонів України, а також розвинених країн світу для представників торгівельної сфери очевидна. Чимало закордонних фірм виявляє бажання налагодити тісні ділові контакти з українськими торговими підприємствами, причому іноземні колеги хочуть знайти не лише торгових посередників, а й постачальників тих чи інших видів продукції.
     Для структур, які займаються наданням різного роду фінансових, консалтингових, рекламних, страхових та інших послуг "Луцьк інвестиційний" це - можливість збільшення реального платоспроможного попиту на їх послуги, розширення кола потенційних клієнтів.
     "Луцьк інвестиційний" сприяє налагодженню співпраці з бізнесовими структурами інших регіонів України та розвинених країн світу, забезпечує можливість обміну досвідом та залучення зовнішніх інвестицій у розвиток кожного окремо взятого підприємства (установи, організації) міста Луцька.

"Луцьк інвестиційний" - місто престижу і розвитку

головна | статут | проекти | лінки | контакти | english

Українська банерна мережа

Якщо у Вас виникли якісь питання, пропозиції, побажання,
звертайтеся до
веб-майстра