Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Agency for regional development 'Volyn'
ГОЛОВНА СТАТУТ ПРОЕКТИ ЛІНКИ КОНТАКТИ
ENGLISH
ЛУЦЬК ІНВЕСТИЦІЙНИЙ - місто престижу і розвитку
Фірма ІТС

     2003


Створення мережі інформаційних центрів обслуговування східних ринків

Презентація проекту 28.03.2003 у м.Луцьку     28 березня в Луцьку відбулася зустріч керівника Агентства регіонального розвитку "Волинь" Сергія Павленка із директором Люблінського клубу бізнесу Агнєшкою Генсьор за участю заступника міського голови, начальника управління економіки Сергія Тарасюка. Присутні обговорили початок другого етапу співробітництва в рамках реалізації проекту "Створення мережі інформаційних центрів обслуговування східних ринків", спрямованого на сприяння налагодженню ділових контактів між підприємцями України та Польщі.
     АРР "Волинь" та Люблінський клуб бізнесу стали переможцями конкурсу з реалізації проекту транскордонної співпраці в рамках Єврорегіону Буг, що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу. Презентація проекту відбулася в Любліні на початку березня цього року. Його метою стало налагодження контактів між бізнесменами обох держав за посередництвом мережі Інтернет. В рамках реалізації проекту буде створено спеціальну базу даних, що міститиме інформацію про 250 українських та 250 польських підприємств, які мають змогу і виявляють бажання співпрацювати. Бізнесмени матимуть безкоштовний доступ до інформації про умови здійснення підприємницької діяльності в обох країнах: особливості господарського права, податкового законодавства, митні тарифи тощо. Проект триватиме до червня 2003 року, однак, є підстави вважати, що його буде продовжено. На даному етапі завершується формування бази даних про підприємців і підприємства України та Польщі. В Луцьку, на базі АРР "Волинь", за адресою вул.Ковельська, 4 буде створено спеціалізований консультативний центр, де бажаючі зможуть безкоштовно отримати інформацію про польських бізнесменів та особливості ведення бізнесу в Польщі.
     На зустрічі пані Агнєшка зазначила, що на Інтернет-сайті проекту також буде подано загальну систематизовану інформацію про ринки України та Польщі (дві книги "Інформатор бізнесу", відповідно, польською та українською мовами), а по закінченні проекту планується видати довідник про особливості здійснення підприємницької діяльності в Україні та Польщі, 2000 екземплярів якого буде безкоштовно розповсюджено серед бізнесменів обох країн. Директор АРР "Волинь" Сергій Павленко наголосив на сприянні та дієвій підтримці проекту з боку місцевої влади. У свою чергу заступник міського голови, начальник управління економіки Сергій Тарасюк висловив думку про те, що проект є важливим і надзвичайно актуальним на тлі вступу Польщі до ЄС. Він вважає, що реалізація проекту допоможе адаптуватися українським підприємцям до неминучих змін у польському законодавстві та перейти на новий вищий рівень взаємин із зарубіжними колегами.
головна | статут | проекти | лінки | контакти | english

Українська банерна мережа

Якщо у Вас виникли якісь питання, пропозиції, побажання,
звертайтеся до
веб-майстра