Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Agency for regional development 'Volyn'
ГОЛОВНА СТАТУТ ПРОЕКТИ ЛІНКИ КОНТАКТИ
ENGLISH
ЛУЦЬК ІНВЕСТИЦІЙНИЙ - місто престижу і розвитку
Фірма ІТС

     2001


"Гаряча лінія" - консалтинг по питанням підприємництва
(за сприяння Українсько-американської програми "BIZPRO")


     В 1999 році проект підтримки підприємництва в Україні Ньюбізнет за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) організував роботу "Гарячих ліній" у 15 областях України на базі громадських організацій підприємців. На той час Волинська область не була включена у проект.
     З весни 2001 року програма БІЗПРО також за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) організовує роботу подібних "Гарячих ліній" уже у 25 областях. У 10 областях було проведено конкурс проектів бізнес-асоціацій на реалізацію проекту "БІЗПРО" "Гаряча лінія". За рекомендації та підтримки АРР "Волинь" у Волинській області організовує роботу "Гарячої лінії" Луцька міська асоціація захисту прав малого та середнього бізнесу "Бізнес-Луцьк". Голова Асоціації - Анатолій Носалюк.
     Програма "Гаряча лінія" дозволяє представникам малого та середнього підприємництва в кожній області України телефонувати до операторів "гарячої лінії" підтримки підприємництва та втримувати найновішу інформацію про зміни в законодавчому та регуляторному полі України.
     Окрім того, у операторів можна отримати пояснення щодо незрозумілих положень законодавства та регуляторних актів.
     "Гаряча лінія" надає інформацію для усіх представників малого та середнього бізнесу, варто лише зателефонувати та задати запитання з конкретної проблеми у сфері нормативного регулювання, яка Вас турбує.
     У роботі "Гарячої лінії" використовується законодавча база "Ліга: Закон", яка містить усі чинні законодавчі і нормативні акти та постійно оновлюється.
     В умовах нестабільного існування економіки країни та відсутності остаточно сформованого законодавчого поля країни найбільш вразливим сектором є малий та середній бізнес. Причина цього - відсутність широти фінансового забезпечення для оплати постійної роботи кваліфікованих юристів та аудиторів. А достовірна та вчасно отримана інформація про актуальні питання оподаткування, регуляторної політики та комерційного права дадуть можливість підприємцям прийняти правильні рішення і запобігти виникненню конфліктів з владою та контролюючими органами.
головна | статут | проекти | лінки | контакти | english

Українська банерна мережа

Якщо у Вас виникли якісь питання, пропозиції, побажання,
звертайтеся до
веб-майстра