Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Agency for regional development 'Volyn'
ГОЛОВНА СТАТУТ ПРОЕКТИ ЛІНКИ КОНТАКТИ
ENGLISH
ЛУЦЬК ІНВЕСТИЦІЙНИЙ - місто престижу і розвитку
Фірма ІТС
НОВИНИ від фонду "ВІДРОДЖЕННЯ"
Стипендія для молодих науковців

Cтипендіальна програма для молодих науковців є адресованою для наукових осередків з Росії, України та Білорусі, а також з країн Центральної Азії та Закавказзя. Передбачається, що у 2003/2004 навчальному році програма охопить біля 65 стипендіатів.

КАНДИДАТИ
1. Стипендіальна програма для молодих науковців була розпочата у 2003 році. 2003/2004 навчальний рік трактуватиметься як пілотажний рік.
2. Перевага віддаватиметься кандидатурам осіб, які досягли певних наукових досягнень та/або досягнень в організаційній діяльності, що дає можливість використати в їхніх країнах спеціалізацію, здобуту у Польщі в різних галузях наукового життя та суспільної діяльності.
3. Стипендії призначені для реалізації наукового стажування.
4. Кожний із прийнятих кандидатів може отримати стипендію лише на визначений період і без можливості її продовження.
5. Період тривання стажування та стипендії - 9 місяців.
6. Розмір стипендії, яка включає витрати на проживання та харчування - 1200 злотих щомісяця.
7. Заяви належить надсилати на адресу Посольства Республіки Польща в Україні.
8. Термін надсилання заяв - до 6 липня 2003 року.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ:
1. Закінчена повна вища освіта за спеціальностями: міжнародні стосунки, історія, політологія, соціологія, етнологія, культурознавство, суспільна психологія, адміністрація та управління. Допускаються також кандидатури осіб, які є студентами останнього курсу навчальних закладів.
2. Вік кандидатів - до 35 років.
3. Хороше загальне орієнтування у польській проблематиці в одній з названих або споріднених галузей, зокрема стосовно періоду від XIX століття.
4. Знання польської або англійської мови, що гарантуватиме можливість розмовляти та розуміти лекції з даної галузі та користування предметної літератури. Кандидати, які зазначать потребу у вивченні польської мови, будуть направлені на інтенсивний курс польської мови у вересні ц.р.

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ:
1. Копія диплому про повну вищу освіту або закінчення докторантури. У випадку студентів останнього курсу – довідка з навчального закладу.
2. Анкета кандидата.
3. Короткий лист з викладенням мотивації прохання про надання стипендії, з вказанням галузі, в якій він спеціалізується, планів та тем, які пов'язані з реалізацією стипендії та, можливо, навчального закладу або іншої наукової установи у Польщі, в якій має реалізуватися спеціалізація, або польського (-их) наукового (-их) керівника (-ів).
4. Curriculum vitae польською або англійською мовами, написана у порядку від останніх подій, разом з двома фотографіями.
5. Рекомендації 2 авторитетних науковців з галузі спеціалізації кандидата або з суміжних галузей.
6. Список публікацій, досягнень та професійних проектів.
7. Документи, які підтверджують знання польської або англійської мови.
8. Можливі інші дані, документи або інформація, які можуть допомогти, на думку кандидата, Кваліфікаційній комісії відповідно оцінити його кандидатуру.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВ
1. Комплект документів потрібно надіслати поштою на адресу Посольства Республіки Польща у Києві: 01034 Київ, вул. Ярославів Вал, 12, з написом на конверті “Стипендія для молодих науковців".

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ:
1. Зарахування кандидатів відбувається у два етапи: на підставі надісланих документів; на підставі прослуховування кандидатів Кваліфікаційною комісією.
2. Кваліфікаційну комісію скликає Міністр національної освіти і спорту РП в узгодженні з Міністром закордонних справ РП.
3. Прослуховування кандидатів Кваліфікаційною комісією відбудеться у Посольстві Республіки Польща у Києві.
4. Дата прослуховування кандидатів Кваліфікаційною комісією буде повідомлена додатково.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ІНШІ УМОВИ НАДАННЯ СТИПЕНДІЇ
1. Стипендіальна програма реалізується на загальних умовах, визначених у Розпорядженні Міністра національної освіти і спорту РП від 24 квітня 2002 року (Кодекс законів 2002 р. № 69, поз. 634).
2. Реалізацію стипендіальної програми забезпечує Бюро з питань визнання документів про освіту та міжнародного обміну МНОіС РП.
3. Реалізація стипендіальної програми починається з 1 жовтня 2003 року.
4. Витрати, пов'язані з приїздом до Польщі та поверненням в Україну, стипендіат покриває на власний кошт.
5. Стипендіати повинні приїхати із страховим полісом на період стипендії, купленим в Україні. Також є можливість купити такий страховий поліс в Польщі, де він коштуватиме біля 230 злотих на місяць.

Анкета кандидата.
http://www.polska.com.ua/ukr/ambasada/ankieta.doc


головна | статут | проекти | лінки | контакти | english

Українська банерна мережа

Якщо у Вас виникли якісь питання, пропозиції, побажання,
звертайтеся до
веб-майстра