Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Agency for regional development 'Volyn'
ГОЛОВНА СТАТУТ ПРОЕКТИ ЛІНКИ КОНТАКТИ
ENGLISH
ЛУЦЬК ІНВЕСТИЦІЙНИЙ - місто престижу і розвитку
Фірма ІТС
На Волині буде гендерна рівність?!?

Можливо. Якщо хоча б частина пропозицій вміщених у проекті обласної програми "Сприяння гендерній рівності на Волині" буде реалізована.

Передувала створенню цієї програми копітка робота представників громадсько-мистецького об'єднання "Нова хвиля" та фахівців з гендерних питань. Приклали до цього руку, якщо так можна виразитись, і учасники науково-практичної конференції "Сприяння гендерній рівності на Волині", що відбувалася 26 вересня в приміщенні Навчально-методичного центру профспілок. Дана конференція була одним з елементів загального проекту під однойменною назвою, який реалізовується в регіоні за підтримки Канадського Агентства міжнародного розвитку, Посольству Канади в Україні та Канадсько-Українського Гендерного фонду. До участі у конференції були запрошені представники органів влади та соціальних служб для молоді, громадських організацій регіону, спеціалісти з гендерних питань та студенти вищих навчальних закладів, яких цікавить дані питання. Перелік питань, яких торкались на конференції був досить різноманітний, починаючи від визначення понять "гендер" та "гендерна рівність", висвітлення реального стану гендерної політики в Україні і закінчуючи практичними пропозиціями, що виправлені на покращення ситуації.

Сподіваюсь, що дані починання здобудуть підтримку в обласної влади та суспільства в цілому, і вже незабаром нам не треба буде наводити статистику, згідно якої жінки у нас не можуть реалізуватися у вибраній до вподоби сфері. Можливо тоді наше суспільство житиме в умовах соціальної стабільності, і в нас не виникатимуть суперечки між чоловіками та жінками.

Ми ж один без одного жити не можемо! Чи не так?

Михайло Шелеп.

головна | статут | проекти | лінки | контакти | english

Українська банерна мережа

Якщо у Вас виникли якісь питання, пропозиції, побажання,
звертайтеся до
веб-майстра