Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Agency for regional development 'Volyn'
ГОЛОВНА СТАТУТ ПРОЕКТИ ЛІНКИ КОНТАКТИ
ENGLISH
ЛУЦЬК ІНВЕСТИЦІЙНИЙ - місто престижу і розвитку
Фірма ІТС
Презентація програм стажування і навчання в США

Шановні друзі! Рада Міжнародних Наукових Досліджень та Обмінів (IREX) запрошуємо Вас на презентацію програм з міжнародних наукових досліджень та обмінів.

Презентації відбудеться в залі засідань Луцької Міської Ради за адресою м.Луцьк, вул. Б.Хмельницького, 19, 3-й поверх, у вівторок 30 вересня, о 15 годині.

Програма "Сучасні проблеми" (FSA Contemporary Issues Fellowship Program) є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного Департаменту США і адмініструється Радою Міжнародних Наукових Досліджень та Обмінів (IREX). Вона надає можливість досвідченим професіоналам проводити чотиримісячні дослідження в США.

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів є програмою Бюро у справах освіти та культури Держдепартаменту Сполучених Штатів Америки. Вона надає можливість студентам першого, другого та третього курсів (вищих навчальних закладів з п'ятирічною програмою навчання) навчатися протягом одного академічного року в університетах або 2 чи 4-річних коледжах Сполучених Штатів.

Детальну інформацію про програми IREX Ви також можете знайти на веб-сайті www.irex.kiev.ua

головна | статут | проекти | лінки | контакти | english

Українська банерна мережа

Якщо у Вас виникли якісь питання, пропозиції, побажання,
звертайтеся до
веб-майстра