Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Agency for regional development 'Volyn'
ГОЛОВНА СТАТУТ ПРОЕКТИ ЛІНКИ КОНТАКТИ
ENGLISH
ЛУЦЬК ІНВЕСТИЦІЙНИЙ - місто престижу і розвитку
Фірма ІТС
Семінар "Самоврядування"

13-14 вересня на базі пансіонату "Шацькі озера" відбувся семінар для депутатів Молодіжної ради Луцька на тему "Самоврядування". Всього учасників семінару було 22 чоловіка, які представляли найактивнішу частину депутатського корпусу МРЛ і які безпосередньо брали участь в обговорені тем "Планування роботи", "Процедура депутатської діяльності", "Способи прийняття рішень", "Оцінка роботи органу самоврядування", "Інформаційна кампанія", "Планування інформаційної кампанії", "Ведення переговорів". Семінар-тренінг проводили тренери з молодіжної організації Асоціація захисту прав молоді Волині Оксана Панькович та Юлія Бєловицька, експертами тренінгу виступили депутати Луцької міської ради Антон Сосновський та Ігор Гузь, які розповіли процедуру прийняття рішень, схему роботи Луцької міської ради та функції депутата. Загалом це був перший захід такого плану організований молодіжною радою Луцька, як зазначив голова МРЛ Антон Сосновський знання ще нікому ніколи не зашкодили тому ми і надалі намагатимемося проводити заходи які сприятимуть як залученю молоді до громадського життя так і підвищенню її фахового рівня.

Молодіжна рада дякує за допомогу у вирішенні транспортного забезпечення учасників семінару, фірмі "Ерго-Волинь" та особисто директору Степанюку Володимиру Адамовичу.

Прес-служба МРЛ

головна | статут | проекти | лінки | контакти | english

Українська банерна мережа

Якщо у Вас виникли якісь питання, пропозиції, побажання,
звертайтеся до
веб-майстра