Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Agency for regional development 'Volyn'
ГОЛОВНА СТАТУТ ПРОЕКТИ ЛІНКИ КОНТАКТИ
ENGLISH
ЛУЦЬК ІНВЕСТИЦІЙНИЙ - місто престижу і розвитку
Фірма ІТС
В АМоРе нове керівництво

9 вересня 2003 р., у вівторок о 15:00, в обласній науковій бібліотеці ім. О.Пчілки відбулась VIII звітно-виборна конференція Асоціації Молодих Реформаторів (АМоРе). Основними питаннями порядку денного були: звіт голови АМоРе Антона Сосновського про діяльність організації в міжконференційний період та обрання нових керівних органів АМоРе.

Конференція задовольнила прохання Антона Сосновського про дострокове складання повноважень. На його думку, за 4,5 роки керування АМоРе в ній з'явилися молоді перспективні особистості, які мають нове бачення діяльності організації і зможуть реалізувати нові проекти. Він же як депутат Луцької міської ради і надалі буде відстоювати інтереси організації в органах місцевого самоврядування і ділитися досвідом з новим керівництвом.

Аморівці підтримали пропозицію Антона Сосновського і обрали новим головою АМоРе студента-політолога Михайла Шелепа. Новообраний голова розповів про плани діяльності організації на наступний рік. Серед них - реалізація спільно з КІС "Леон-Аналітік" тренінгового курсу на тему "Як розпочати політичну кар'єру?" та участь у підготовці і проведенні конкурсу "Студент року-2003". В планах організації також реалізація інших суспільно значущих проектів, що покликані готувати молодь до активного суспільно-політичного життя. В перспективі - активніша робота по розбудові організації шляхом створення осередків у інших містах області та через участь аморівців у тренінгах і семінарах, організованих міжнародними і українськими освітніми центрами. Також було переобрано склад ради АМоРе.

На конференції в якості гостей були присутні представники ряду громадських організації регіону. Серед них - Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Асоціація захисту прав молоді Волині, Християнсько-Демократична Молодь, Молодий рух, Молодіжна рада Луцька, Політологічний клуб студентів. Вони висловили сподівання, що нове керівництво організації теж активно співпрацюватиме з іншими об'єднаннями, що матеріалізується у нові ідеї та проекти.

Прес-служба АМоРе

головна | статут | проекти | лінки | контакти | english

Українська банерна мережа

Якщо у Вас виникли якісь питання, пропозиції, побажання,
звертайтеся до
веб-майстра