Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Agency for regional development 'Volyn'
ГОЛОВНА СТАТУТ ПРОЕКТИ ЛІНКИ КОНТАКТИ
ENGLISH
ЛУЦЬК ІНВЕСТИЦІЙНИЙ - місто престижу і розвитку
Фірма ІТС
Від Абетки підприємця до Хрестоматії бізнесу

2 вересня, напередодні загальноукраїнського Дня підприємця, Центр громадських молодіжних організацій Волині "Наша справа" презентував інформаційний довідник "Абетка молодого підприємця". На презентації були присутні народний депутат України Володимир Бондар, керуючий справами Волинської обласної ради Володимир Навроцький, голова представництва Держпідприємництва у Волинський області Валентина Білецька, начальник управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації Віктор Вербич, керівник Центру муніципальних реформ "Луцьк 1432" Анатолій Пархом'юк, представники громадських організацій, бізнес-асоціацій, підприємці, журналісти.

"Економічний розвиток Європи переконливо свідчить: альтернативи ринковій економіці немає. Її головна рушійна сила - підприємництво, а підприємець - ключова фігура вільного ринку, особливої уваги та допомоги держави потребують молоді підприємці-початківці" - наголосив депутат України Володимир Бондар під час відкриття презентації.

В довідник, що видано накладом в 500 примірників, включена інформація щодо державної реєстрації, ліцензування, кредитування, оподаткування, перевірок підприємницьких структур, теоретична інформація стосовно основних економічних понять та термінів. Також надано назви структур, адреси, телефони та відповідальні особи що займаються питаннями підприємництва. Дана інформація повинна допомогти підприємцям-початківцям в питаннях реєстрації, отриманні дозволів, ліцензій та інших документів дозвільного характеру. "Головною метою довідника є надання можливості молодим людям реалізовувати свої приватні підприємницькі ініціативи та загальне сприяння розвитку малого бізнесу Волині," - зазначив голова ЦГМОВ "Наша справа" Владислав Стемковський.

Довідковий збірник "Абетка молодого підприємця" буде безкоштовно розповсюджуватись серед молодих підприємців регіону. Планується додаткове видання довідника після зібрання усіх пропозицій та зауважень. Видання здійснено за підтримки управління у справах сім'ї та молоді Волинської облдержадміністрації та підприємницьких структур області, зокрема ТОВ "Фотаком" (Сергій Фокін), ПВКФ "Укрбізнес" (Ярослав Слободян), КБ "Приватбанк" (Микола Романюк). Що є позитивним прикладом поєднання зусиль громадських організацій, органів державної влади та підприємницьких структур щодо виконання спільних, взаємовигідних програм.

Під час виступів, зокрема присутніх посадових осіб, було звернено увагу, що в обласному бюджеті, на 2003 рік, було закладено 550 тисяч гривень виключно на підтримку розвитку малого підприємництва та діяльність відповідного фонду, але, станом на ІІІ квартал, фонду не створено, кошти вже частково витрачені, а конкретних заходів не було здійснено. Це питання вже було піднято окремими депутатами обласної ради, та напевно буде ключовим питанням наступної сесії обласної ради. Залишається надія, що фонд, який створюється вже 9 місяців, нарешті народиться і його діяльність буде сприяти реалізації практичних корисних заходів, що реально сприятимуть розвитку місцевого бізнесу та створюватимуть сприятливе бізнес-середовище.

довідкова інформація

Довідник "Абетка молодого підприємця" підготовлено і видано відповідно до Регіональної програми розвитку малого підприємництва у Волинській області на 2003-2004 роки "Заходи щодо розвитку молодіжного підприємництва" та обласної Комплексної програми "Молодь Волині" на 2001-2003 р.р.

Центр "Наша справа", обласна рада молодіжних організацій, є неприбутковою громадською організацією, яка заснована в 1996 році та об'єднує 18 обласних молодіжних організації. Метою діяльності Центру "Наша справа" є сприяння становленню громадянського суспільства в Україні шляхом розвитку діяльності молодіжних організацій та їх громадських ініціатив, залучення молодих громадян до захисту й відстоювання своїх законних прав та інтересів, формування стійкої громадянської позиції.

Прес-служба Центру громадських
молодіжних організацій Волині "Наша справа"

nasha_sprava@hotmail.com

головна | статут | проекти | лінки | контакти | english

Українська банерна мережа

Якщо у Вас виникли якісь питання, пропозиції, побажання,
звертайтеся до
веб-майстра