Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Agency for regional development 'Volyn'
ГОЛОВНА СТАТУТ ПРОЕКТИ ЛІНКИ КОНТАКТИ
ENGLISH
ЛУЦЬК ІНВЕСТИЦІЙНИЙ - місто престижу і розвитку
Фірма ІТС
Міжнародна науково-практична конференція
"Срібна" еліта України. Підприємництво - передовий досвід та перспективи розвитку."

1 - 2 жовтня 2003 року
м. Київ

У конференції беруть участь ведучі політики і державні діячі, успішні підприємці та провідні науковці України.
Згоду на участь в конференції надав Прем'єр-Міністр України Віктор Янукович.

Під час конференції розглядатимуться наступні питання:
Секція 1
Підприємництво в законодавчому полі України. Спрощення системи реєстрації підприємницької діяльності. Проблема дерегуляції підприємницької діяльності. Податкова політика у відношенні малого і середнього бізнесу (МСБ). Роль законодавства й оподатковування в конкурентноздатності МСБ і прозорості підприємницької діяльності
Секція 2
Роль МСБ у соціально-економічному розвитку громади. Бюджетоутворююча функція МСБ. Кластерна модель розвитку бізнесу. Підприємець як роботодавець.
Секція 3
МСБ і місцеве самоврядування. Участь підприємців у місцевому самоврядуванні. Координаційні ради по підтримці і розвитку підприємництва. Громадські слухання. Територіальне підприємницьке самоврядування
Секція 4
МСБ і інвестиції. Залучення інвестицій із МСБ для соціально-економічного розвитку територій. Інвестування і кредитування МСБ. Гарантійні фонди. Кредитні спілки.
Секція 5
Бізнес-асоціації. Роль БА в захисті прав підприємців і лобіюванні їх інтересів. БА і соціальне партнерство. Взаємодія БА з міжнародними донорськими організаціями.
Секція 6
Етичні аспекти бізнесу. "Етичний кодекс" підприємництва. Сумлінна конкуренція. Меценатство і добродійність.

Запрошуємо Вас та Ваших колег взяти участь у конференції. Про Ваше рішення просимо повідомити виконавчу дирекцію Ліги, надіславши заповнену заявку, до 10 вересня 2003 року. Тези виступів приймаються до 5 вересня.
Вартість участі одного учасника складає 892 ,00 грн. (з проживанням) або 820,00 грн.(без проживання), без ПДВ-безготівковим перерахунком на рахунок Ініціатора.

В вартість включено харчування (два сніданки, два обіди та фуршет), кава-брейки, інформаційні матеріали, брошура та компакт-диск.

Конференція є спеціалізованою, витрати, пов'язані з підготовкою, організацією та участю відносяться до складу валових витрат (ст.5 ЗУ "Про оподаткування прибутку підприємств").

Регіональним партнером організаторів конференції у Волинській області є Консорціум інтелектуального сервісу "Леон-Аналітік"

Довідки щодо участі та оплати за телефонами в Луцьку: 78-82-86 2-53-60 (Олександр Іванович) 72-47-61 (Наталія Юріївна)
e-mail:
marti_alex@mail.ru
corpor2@fk.lutsk.ua

головна | статут | проекти | лінки | контакти | english

Українська банерна мережа

Якщо у Вас виникли якісь питання, пропозиції, побажання,
звертайтеся до
веб-майстра