Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Agency for regional development 'Volyn'
ГОЛОВНА СТАТУТ ПРОЕКТИ ЛІНКИ КОНТАКТИ
ENGLISH
ЛУЦЬК ІНВЕСТИЦІЙНИЙ - місто престижу і розвитку
Фірма ІТС
     22-24 квітня відбувся третій навчальний семінар в рамках проекту "Мережа підтримки Асоціації агентств регіонального розвитку України", що фінансується Канадською агенцією міжнародного розвитку під назвою "Роль агентств регіонального розвитку у стимулюванні розвитку туризму". Цей проект впроваджується Київським центром інституту "Схід-Захід". Даний захід проходив в м. Яремче, що є визнаним центром туризму Західного регіону.
     В рамках семінару пройшло обговорення основних напрямків розвитку туристичної галузі, знайомство з роботою Ради з туризму Карпатського регіону, знайомство з оселями зеленого туризму в м. Яремне та Ворохті.
     Семінар пройшов у теплій та дружній атмосфері, учасники також мали можливість ознайомитися із особливостями гуцульської кухні.
     Також 22 квітня в рамках семінару відбулися загальні збори Асоціації агентств регіонального розвитку України. Президент Асоціації народний депутат України - Павло Качур прозвітував про роботу ААРРУ за 2002 - І квартал 2003 року; було внесено зміни до статуту Асоціації, прийнято 7 нових членів, обговорено основні напрямки роботу на 2003 рік. На даний час Асоціація агентств регіонального розвитку налічує 32 організації з різних регіонів України.
головна | статут | проекти | лінки | контакти | english

Українська банерна мережа

Якщо у Вас виникли якісь питання, пропозиції, побажання,
звертайтеся до
веб-майстра