Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Агентство регіонального розвитку 'Волинь' Agency for regional development 'Volyn'
ГОЛОВНА СТАТУТ ПРОЕКТИ ЛІНКИ КОНТАКТИ
ENGLISH
ЛУЦЬК ІНВЕСТИЦІЙНИЙ - місто престижу і розвитку
Фірма ІТС
     19-21 березня у м.Полтава відбувся другий навчальний семінар в рамках проекту "Мережа підтримки Асоціації агентств регіонального розвитку" під назвою "Методи і форми підвищення інноваційного потенціалу території: роль ААРРУ і АРР". Даний проект фінансується Канадською агенцією міжнародного розвитку і реалізовується в Україні Київським центром інституту "Схід-Захід".
     У роботі семінару взяли участь представники агентств регіонального розвитку зі всієї України, АРР "Волинь" представляв заступник директора Михайло Наход.
     Науковці та експерти ознайомили учасників семінару з передовим українським і зарубіжним досвідом підвищення інноваційного та інвестиційного потенціалу територій. Учасники даного заходу також ознайомились із передовим інноваційним досвідом підприємств Полтави. Наступний семінар в рамках проекту відбудеться в Івано-Франківську в середині квітня, де учасники матимуть згоду ознайомитись із передовим досвідом в роботі туристичної галузі.
головна | статут | проекти | лінки | контакти | english

Українська банерна мережа

Якщо у Вас виникли якісь питання, пропозиції, побажання,
звертайтеся до
веб-майстра